Serevent

Hallo,
Ik heb een vraag ivm het gebruik van serevent, ik gebruik dit nu een week toot 2 weken en krijg vreeselijke spierpijnen en gewrichtpijn.
Zou dit van tijdelijke aard zijn of moet ik wat anders vragen aan de huisarts?

Reacties

  • ThirzaThirza Gebruiker
    #1 edited 9 juli
    Dat zou kunnen hoor, het is 1 van de bijwerkingen. Meestal zijn die tijdelijk en van voorbijgaande aard. Mocht het echter aanhouden of verergeren, zou je de arts kunnen vragen om een andere luchtwegverwijder. Want die spier- en gewrichtspijn kan ook toeval zijn natuurlijk. Soms is het lastig te beoordelen. Helpt het wel goed tegen de benauwdheid?
  • gipskruitgipskruit Gebruiker
    #2
    Ja het helpt wel tegen de benauwdheid,maar kan niks meer. Pijn in voeten ,enkels,knieen ,rug,ribben ....beetje teveel. Dinsdag is mijn ha er weer hoop op een oplossing. Maar moet nog tot maandag werken en zo gaat het niet,denk als het tijdelijk is?...
Log in of Registreer om te reageren.